Afilta 20 mg Tablet Nedir?

Afilta 20 mg, erkeklerde görülen erektil disfonksiyon sorununu tedavi etmek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Erektil disfonksiyon, cinsel birleşme için yeterli sertleşme elde etme veya sertleşmeyi sürdürmede zorluk yaşama durumudur. Afilta 20 mg, içeriğindeki etken madde olan tadalafil sayesinde penise kan akışını artırarak sertleşme sağlar.

Afilta 20 mg tabletler, ağız yoluyla alınır ve etkisi 30-60 dakika içinde ortaya çıkar. Kan dolaşımına geçen tadalafil, penisin düz kaslarında gevşeme sağlayarak kanın rahatça akmasını sağlar. Sonuç olarak, cinsel uyarılma durumunda ereksiyon elde etmek ve sürdürmek mümkün hale gelir.

en iyi kaldırıcı hap hangisi makalemizi incelediniz mi?

Makalemizi Okudunuz mu?
Tadacip 20 mg 4 Tablet

Afilta 20 mg Tablet Fiyatları

Afilta 20 mg tabletler, eczanelerde satılan bir ilaçtır. Fiyatları marka ve satış noktasına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca, ilacın satış noktasına göre farklı fiyat politikaları bulunabilir. İlaca doktor reçetesiyle sahip olmanız gerekmektedir.

en etkili geciktiriçi hap hangisi Makalemizi okudunuz mu?

Piyasadaki Afilta 20 mg tablet fiyatları, genellikle 50 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. İlaç fiyatlarında zaman zaman kampanyalar veya indirimler yapılabilir. Bu nedenle, en güncel fiyat bilgisine ulaşmak için eczaneleri araştırmak faydalı olacaktır.

Afilta 20 mg Tablet Kullanımı ve Dozajı

Afilta 20 mg tabletler, cinsel aktivite öncesinde alınması gereken bir ilaçtır. Doktorunuzun önerdiği dozaj ve yönergeleri kesinlikle takip etmelisiniz. Genellikle, bir tablet günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır.

Makalemizi Okudunuz mu?
Litra Hap: Uygun maliyetli ve etkili bir hazımsızlık çözümü

Afilta 20 mg tabletler, yemeklerle birlikte veya aç karnına alınabilir. Etkisinin hızlı başlaması ve etkinliği için boş mideye alınması daha uygundur. Tabletleri bir bardak suyla yutunuz ve ezmeden çiğnemeden alınız. Alkol alımı, ilacın etkilerini azaltabileceği için alkol tüketiminden kaçınılmalıdır.

Afilta 20 mg tabletleri, cinsel uyarılmadan yaklaşık 30-60 dakika önce almanız gerekmektedir. Etkisi cinsel uyarılma ile ortaya çıkar ve 36 saate kadar sürebilir. Önerilen doz aşılmamalı ve doktorunuzun tavsiye ettiği kullanım şekline uyulmalıdır.

Afilta 20 mg Tablet Yan Etkileri

Afilta 20 mg tabletlerin yan etkileri nadiren görülse de bazı kullanıcılarda oluşabilir. Bunlar genellikle hafif veya orta şiddetlidir ve kısa süreliğine devam eder.

Makalemizi Okudunuz mu?
Kadınların Cinsel Gücünü Artıran Yiyecekler Nelerdir?

Yaygın yan etkiler arasında baş ağrısı, hazımsızlık, yüzde kızarıklık, burun tıkanıklığı, baş dönmesi, bulantı ve belirli sağlık sorunlarının ortaya çıkması gibi durumlar yer alır. Bu yan etkiler genellikle hafiftir ve tedavi gerektirmez. Ancak, şiddetli yan etkiler veya uzun süreli yan etkiler hakkında doktorunuza danışmanız önemlidir.

Bazı nadir durumlarda, kullanıcılar ani işitme veya görme kaybı, ani kalp atışı artışı, göğüs ağrısı, nefes darlığı veya baş dönmesi gibi ciddi yan etkiler yaşayabilir. Bu tip durumlar acil tıbbi müdahale gerektirebilir.

Afilta 20 mg Tablet Kimler Tarafından Kullanılmalıdır?

Afilta 20 mg tabletler, 18 yaşın altındaki erkekler ve kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca, nitrik oksit içeren ilaçlar, aşırı alkol tüketimi veya cinsel aktivitede aşırı fiziksel aktivite nedeniyle ciddi kalp veya karaciğer sorunları olan kişiler bu ilacı kullanmamalıdır.

Makalemizi Okudunuz mu?
LEOX 20 mg: İki saşe, ağızda çözülen film tabletler.

Kronik hastalıkları olan kişiler, kalp yetmezliği, yüksek veya düşük tansiyon gibi ciddi sağlık sorunları olanlar, tiroit sorunu yaşayanlar veya nörolojik hastalıkları olanlar Afilta 20 mg tablet kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

Sonuç

Afilta 20 mg tablet, erkeklerde erektil disfonksiyon sorununu tedavi etmek için kullanılan etkili bir ilaçtır. Tadalafil etken maddesi sayesinde kan akışını artırarak sertleşme sorununu çözer. İlacın etkisi 30-60 dakika içinde başlar ve cinsel uyarılmayla ortaya çıkar. Fiyatları marka ve satış noktasına göre değişiklik gösterebilir. Kullanım talimatlarına ve doktorun önerilerine uyulmalıdır. Yan etkiler nadir görülse de doktora danışılması önemlidir. Çeşitli sağlık sorunları olan kişilerin ilacı kullanmadan önce doktora danışması gerekmektedir.

Makalemizi Okudunuz mu?
Super Kamagra 4 Tablet Geciktirici ve Sertleştirici Hap

en iyi bayan azdırıcı hangisi öğrenmek ister misiniz? buraya tıklayın..